Galeria / Rok 2014 / Konkurs plastyczny

W dniu 4 maja 2014 roku, podczas Gminnych obchodów Dnia Św. Floriana, miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Straż Pożarna w oczach dziecka", połączone z wręczeniem nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a komisja oceniająca prace nie miał łatwego wyboru. Uczestnicy konkursu wykazali się nieprzeciętnymi umiejętnościami, pomysłowością i dużą wiedzą o straży pożarnej.

Skład komisji oceniającej prace:

- Halina Warzychowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kawnicach.

- Ewa Kacprowicz, Dyrektor Przedszkola w Kawnicach.

- Maria Leśniewska, lokalna malarka.

- Mariusz Majewski, Prezes OSP Kawnice.

Szczególne podziękowania kierowane są do Pań - Jadwigi Kinalskiej, Patrycji Mateli, Jadwigi Wawrzyniak - zaangażowanych w realizację konkursu.

Wyniki konkursu.

Kategoria: Przedszkolaki 3-4 latki.

1. Nadia Wiśniewska.

2. Mateusz Niedźwiedź.

3. Dawid Podlesiński.

Kategoria: Zerówka 5-6 latki.

1. Wiktoria Szczublewska.

2. Malwina Górska.

3. Kacper Chwalisz.

Kategoria I-III Klasy Szkoły Podstawowej.

1. Weronika Jabłońska.

2. Daria Smorawska.

3. Emil Słowiński.

Kategoria IV-VI Klasy Szkoły Podstawowej.

1. Katarzyna Kaźmierska.

2. Michał Roszak.