Oferta / Wynajem sali

Oferujemy Państwu wynajem naszej sali na wesela, komunie, 18-nastki, spotkania zakładowe i branżowe, stypy oraz inne imprezy okolicznościowe.

Sala znajduje się w budynku jednostki w Kawnicach. Może pomieścić około 120 osób.

Dysponujemy także kontaktami do kucharek i pomocy kuchennych z dużym doświadczeniem, które mogą Państwu pomóc w realizacji planowanych uroczystości.

 

Do dyspozycji naszych klientów:

- Kuchnia z wyposażeniem (dwie kuchnie gazowe, węglowa i elektryczna, lodówki i chłodnia, taboret gazowy, patelnia elektryczna, pełna zastawa, itp.).

- Toalety na tym samym poziomie (remont w 2012 roku).

- Sala balowa ze sceną.

Wszystkich informacji, dotyczących wynajmu sali, można uzyskać pod numerem telefonu 691 213 363 lub 693 417 998.

 

Warunki wynajmu sali w remizie OSP Kawnice.

Osoba zainteresowana zorganizowaniem uroczystości w sali OSP Kawnice powinna skontaktować się z Mariuszem Majewskim celem zarezerwowania terminu. Spisanie umowy o wypożyczenie i wpłata zaliczki, czyli ostateczne potwierdzenie rezerwacji, dokonywane jest przynajmniej na miesiąc przed planowaną uroczystością. Termin ten nie dotyczy styp.

W przypadku całkowitej rezygnacji z wynajmu sali po wpłaceniu zaliczki - zaliczka ta nie będzie zwrócona.

Wynajmujący otrzymuje do swojej dyspozycji, po wcześniejszym ustaleniu z osobą reprezentującą OSP Kawnice, pomieszczenia sali balowej, szatni, kuchni z zapleczem oraz ubikacji damskiej i męskiej. Sala powinna być zdana po zakończeniu uroczystości w stanie, w jakim została przekazana użytkownikowiw terminie nie przekraczającym 48 godzin od zakończenia imprezy. Całkowite uregulowanie odpłatności za salę powinno nastapić w tym samym czasie. W innym przypadku zostaną naliczone odsetki w wysokości 5% za każdy dzień zwłoki.

Odpłatność za wynajem w/w pomieszczeń, ustalona przez Zarząd OSP wynosi: 

- Wesela 600 zł
- Sylwester 600 zł
- Komunie, 18-nastki, itp. 400 zł

Do wymienionych wyżej kwot za wynajem doliczane są opłaty eksploatacyjne za media wg wskazania liczników, a dotyczą: wody, nieczystości płynnych, energii elektrycznej, oleju opałowego (w okresie grzewczym) i nieczystości stałych. Aktualne stawki zawarte są w podpisywanej umowie wynajmu.

Wypożyczający zobowiązuje się użytkować pomieszczenia wewnątrz i na zewnątrz oraz sprzęt zgodnie z przeznaczeniem i ogólnymi zasadami dbałości o powierzone mu mienie.

Za uszkodzone lub zniszczone pomieszczenia, sprzęt, urzadzenia oraz naczynia i zastawy stołowe, koszty ewentualnej naprawy/wymiany pokrywa wypożyczający.

 

Zdjęcia sali.

Copyright © OSP Kawnice